Our Blog

Cardio Ballett. Graatsia, elegants, tugevus.

Cardio Ballett on põnev tantsutreening Rmagination tantsustuudios koos Jevgeni Gribiga. Sarnased treeningu programmid käivad kogu maailmas ja kõik nad on loodud selleks, et arendada paindlikkust, tugevdada ja pikendada lihaseid ja lihtsalt nautida tantsu.

 

Esimesena Cardio Balletti prototüüpi leiutas saksa baleriin Lotte Berk, kes elas Londonis. Ta tahtis luua midagi sarnast balletile, kuid mida võiks kasutada ka taastusraviks. Ta avas oma esimese stuudio 1969. aastal ja see sai nii populaarseks, et paljud kuulsad inimesed nagu Joan Collins ja Barbara Streisand korrapäraselt võtsid osa nendest klassidest.

 

Ameerika Berki üliõpilane Lidia Bakh tõi selle stiili Ameerika Ühendriikidesse ja avas New Yorkis oma stuudio. Järk-järgult see arenes, ja oli tehtud palju uusi Cardio Balletti variatsioone.

 

Täna sarnaseid treeninguid õpetatakse peaaegu kõikides suurimates linnades üle maailma.

 

Eeliseks on see, et Cardio Balletti saavad teha nii lapsed kui ka täiskasvanud, algajad ja edasijõudnud. Huvi selle tantsustiili vastu ja soov areneda on kõik, mida on vaja.

 

Cardio Ballett Rmagination tantsustuudios koosneb liikumistest, mis põhinevad klassikalise balleti positsioonidest, ja on segatud fitness treeningute harjutustega. Muutusi oma kehas sa märkad juba mõnede tunnide pärast.

 

Cardio Balletti treeninguks on soovitatav tulla hästi natuke enne, et soojendada ennast enne treeningu algust, äratada oma lihaseid. Tund algab jõu- ja venituse harjutustega põrandal, matide peal. Tähelepanu pööratakse keha alumisele osale ja suurematele lihastele, kuid samade harjutuste ajal ka väiksemad lihased võtavad osa. Põrandaharjutuste sees võib leida osa Pilatesest, Floor Ballet mõjutusi ja ka erinevate muude tehnikate liigutusi. Tavaliselt tund lõppeb venituse ja plastilisust arenevate harjutustega. Edasijõudnud saavad kasutada kalisaraskusi jalgadele ja kätele, kuid sellest on vaja eelnevalt konsulteerida õpetajaga. Erinevalt tüüpilistest treeningutest jõusaalis, Cardio Ballett sisaldab isomeetrilisi liigutusi, mis teevad lihaseid elastseks, kuid ei murra neid. Need treeningud kindlasti teevad sind tugevamaks ja aitavad tööle panna neid lihaseid, mida sa pole aktiveerinud enne.

 

Cardio Ballett on tõesti hea alternatiiv nendele, kes on väsinud monotoonsetest treeningutest jõusaalis. Lisaks sa saad teha oma keha ilusamaks ja langetada kaalu.

 

Tee oma esimene samm unistuste saavutamiseks, proovi Cardio Balletti Rmagination tantsustuudios meie treeneri Jevgeni Gribiga ja sa mitte ainult ei saa tugevaks, aga saad ka rõõmu ja naudid tantsuprotsessi meeldivas seltskonnas!

 

CardioBallet-GraceEleganceStrength