Our Blog

Pilates-BenefitsOfPilates

5 põhjust, miks valida pilatesi

Pilates on spetsiifiline võimlemissüsteem, mida Joseph Pilates leiutas 20. sajandil. Alates sellest ajast see füüsiline aktiivsus on muutunud populaarseks erinevate vanusega inimeste seas. Tallinnas pilates on üks populaarsematest treeningumeetodist. See on nimetatud kunstidena, kus kõik liigutused on kontrollitud, ja on hästi palju põhjuseid, et proovida pilatesi.

1) Pilates mõjub kõikidele lihastele

Pilates on kogu keha fitness. Iga lihas on rakendatud treeningu ajal, isegi pahkluude ja jalad, kuid risk treenida üle või mitte saavutada koormust praktiliselt puudub. Pilates annab tasakaalustatud arengu ja jõudu kogu keha lihastele.

2)   Pilates parandab kehahoiakut

Hea kehahoiak on väga oluline inimeste tervisele. See hoiab keha õiges asendis suhteliselt piiritletud alal. Kui rüht on halb, siis skelett, eriti selg, siis tuleb suur koormus. Pilates aitab arendada sisemist jõudu organismi, mis aitavad säilitada looduslikud selg paindub.

3)   Pilates tugevdab korsetti

Korsett, või keha keskosa koosneb sügavates kõhupressi lihastest koos lähedamate selja lihastega. Kui korsett on tugev, siis kehal on võimas toetus. Pilates aitab ülejäänud lihastele teha oma tööd, vabastades neid stressist ja pingutusest.

4)   Pilates õpetab kontrollida vaimse ja füüsilise seisundi

Kaks peamist pilatesi põhimõtet – kontsentratsioon ja kontroll. Kõik harjutused peavad teostama kontrolli all ja lihased peavad töötama jõudu ja vastupanu vastu. Pilates aitab kehal hoida kontrolli väliste asjaolude tõttu, mis ei võimalda väliste oludega hoida kontrolli oma keha üle.

5)   Pilates vähendab stressi

Pilatesi hingamise meetod õpetab hoida kontrollis oma hingamist. See ei ole kasulik ainult füüsiliseks terviseks, vaid ka langetab vererõhku ja aitab aju lõõgastuda.

Ükski teine harjutus ei saa võistelda pilatesi eelistusega. See on üks populaarsemaid meetodeid kogu maailmas, ja see tõesti aitab olla sale, tugev ja terve!

 

RMagination Tantsustuudios Tallinnas on suurepärane võimalus proovida Pilatesi tunde. Meie andekas ja kogenud treener aitab luua, saavutada ja hallata oma individuaalsed eesmärgid ning tunda siirast huvi selle meelepärase fitnessi vastu. Meie stuudios on olemas kõik vajalik mugavusele. See asub kesklinnas, kuhu võib kergesti saada ühistranspordiga ja autoga. Meil on uued seadmed, kaasaegne stuudio ja puhtad dušid. Sa võid alati jätta isiklikke asju kappi treeningu ajal. Tule ja tee pilatesi Tallinnas!

Find out more about our Pilate Classes by signing up to our mailing list.

* indicates required
Interested in our Promotional Packages?