Our Blog

Mida sa lasid mööda Street Dance Battle’i üritusel

StreetDanceBattle-WhatYouMissed

Street Dance Battle, the selection

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Street Dance Battle toimus eelmisel kolmapäeval Tallinnas, Eestis. Üritus oli osa “Street Fame Games 2017” festivalist, mis oli korraldatud  Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt. Festival kogus noori inimesi mänguväljakul. Osalejatel oli võimalus konkureerida kolmes erinevates tegevustes – Streetball, Street Dance Battle ja Street Workout.

 

StreetDanceBattle-WhatYouMissed

RMagination team

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejad ja külalised kogunesid Shnelli Staadionil, selleks et vaadata kohalike ja välismaalsete tantsijate Battle’i. Sissepääs oli tasuta ning osalejatele pakuti tasuta vett. Seal oli ka avatud kiosk suupistete ja jookidega.

 

Üritus algas kell 2PM/14:00 registreerimise ja soojendusega. Osalejad erinevates vanuses said harjutada kohapeal enne võistlust.

 

StreetDanceBattle-WhatYouMissed

Performance

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tantsijad osalesid neljas kategoorias – Hip-Hop’i algajad ja professionaalid, breiktantsijad ja eksperimentaal. DJ Ken Two ja DJ Naddie olid puldi taga ja panid sobiva muusika ja tooni osalejate jaoks. Ürituse juht  oli  MC Kljopa, kes lõi ülestõusu energiat kõigile. Võistlejate oskusi hindasid kohtunikud ja kuulsad tantsijad – bboy Supermihanizm (breaking-kategooria), Edgar Vunsh (eksperimentaal-kategooria), Tanya Kupra (hip-hop-kategooria). Ürituse lõpus kohtunikud näitasid väljapaistvaid  ka oma oskusi publikule.

 

StreetDanceBattle-WhatYouMissed

Edgar Vunsh, Alexey Troitsky (experimental winner), Tanya Kupra and Supermihanizm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Street Dance Battle” kestis rohkem kui neli tundi. Esimene etapp oli valida tugevamaid väljapaistamaid tantsijaid, kes läheksid edasi järgmisesse vooru. Järgmine samm oli battle 1 VS 1, kuskohtunikud valisid finaliste. Igas kategoorias (ex. eksperimentaalne) oli kaks võitjat, kes said auhindu esimese ja teise kohta eest.

 

Street Dance Battle tulemused on järgmised:

“Hip-hop professionals” kategooria. 1. koht – Lolita Vahrusheva, 2. koht – Alexandr Makarov

“Hip-hop algajad” kategooria. 1. koht – Diana Cubrevic, 2. koht – Evelin Oliskevich

“Breaking” kategooria. 1. koht – Karina Ekimenko, 2. koht – Kirill Sharõi

“Eksperimentaal” kategooria. Võitja – Aleksei Troitski

B-girl Liza üllatas oma oskustega ja võlusega ürituse totajaid, Rmagination tantsustuudiot, ja sai 50 euro sertifikaadi RMagination tantsustuudios kasutamiseks.

 

StreetDanceBattle-WhatYouMissed

B-girl Liza and MC Kljopa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atmosfäär oli väga sõbralik ja positiivne. Vaatamata võistlusele, tantsijad toetasid üksteist kogu aeg.

 

RMagination tantsustuudio jagas tasuta t-särke logoga, ja andis infot stuudio tööst, tantsustiilidest ja üritustest.

 

Igal osalejal oli võimalus jääda peale Battle’i  ja vaadata Street Workout võistluste, kus võistlejad näitasid oma tugevust ja võimet töötada horisontaalse ribapeal.

 

Üks päev enne Rmagination tantsustuudios toimus intensiivne tantsukoolitus kohalike ja külalis õpetajatega. Nad andsid Hip-Hop Freestyle’i ja põranda tehnika meistri klassi. Osalejaveetsid õhtu toredas ja energilises atmosfääris  ning õpisid uusi meetodeid ja tantsuliigutusi andekate ja professionaalsete tantsijate käe all. See intensiivne treening aitas valmistuda  Street Dance Battle’iks.

 

Need kaks lõbusat sündmut ühendasid erinevate kogemustega tantsijaid ja andsid võimaluse võistelda nendega ühes kategoorias.

 

SummerIntensive

Tanya Kupra and the dancers