Our Blog

Balletti treening, mis sulle kindlasti meeldib

CardioBallet-BalletClassYouWillLove.

RMagination Dance Studio

 

 

Paljud inimesed ei ole mõelnud sellest, et külastada Cardio Balletti treeningut. Mõnedele tundub, et see on pigem naiselik või lihtsalt ebahuvitav. Tegelikult, paljud balleti vormid moodustavad harjutamiseks vastupidavust ja vajavad regulaarselt harjutamist. Cardio ballett ei ole tants, see on treening, mis tõestab balletti energiat ja tantsija täiuslikkust.

 

Meie intervjueerisime oma püsikliendi Raimo Poomi, kes käib meie RMaginationi tantsustuudios Cardio Balletti treeningutel. Tema tuli esimest korda 23. Aprillil. Sellest ajast ta käib peaaegu kõikides treeningutes. Alates maist Cardio Balletile ta lisas ka ‘Classical Ballet Master Class’, mida annab ka Jevgeni Grib. Juuni lõpus osales ‘Intensive With Grib’ intensiivkursusel. Nüüd, kui tunniplaan muutus, ta käib iga nädal kahes ‘Cardio Balletis’ ja kahes ‘Classical Ballet Master Class’ treeningutel.

 

Meil õnnestus veidi suhelda temaga kahe treeningu vaheajal.

 

 Tere Raimo! Ütle palun, millal ja kuidas Sul tekkis huvi Cardio Balletti vastu?

Siis kui Te siin selle klubi avasite, siis tekkiski. Ma mõtlesin, et tulen ja katsetan, mis see endast kujutab.

 

Kuidas Sa said teada sellest?

Ma nägin et teil oli mingi kampaania. See oli internetis ja siis teil olid veel mingid reklaamid linnas.

 

Jah, nii ongi… Ja kui kaua Sa käid RMaginationi tantsustuudios?

Siis kui te lahti tegite, esimesest või teisest tunnist. Ma olen kogu aeg siin käinud.

 

See on küll tore. Kuidas Sa saad kirjeldada Cardio Balletti treeninguid? Mis Sulle meeldib seal kõige rohkem?

Mulle meeldib see süsteem. See on hästi lõdvalt klassikalise balletti peal ehitatud, aga sa ei pea midagi teadma enne. Rõhk on sama, nagu cardio, ja ballet annab ka sellele oma raami. Igakordselt tunned ära, mis sa teed. Ja mida rohkem sa teed, seda rohkem sa saad aru miks sa seda teed.

 

Mida Sulle annavad Cardio Balletti treeningud? Millised tulemused Sa oled märganud?

See annab sama kui teised cardio trennid. Kõik annab juurde. Ta arendab tervet keha, ja mulle meeldib ka selle juures see, et ta ei ole nagu teised cardio asjad, mida armastatakse teha, kus on mingisugused suured raskused ja siis sa pead neid lohistama, venitama. Siin kõik käib oma kehaga. Ei ole mingisugust ohtu, et sa tõmbad midagi ära või tekitad endale mingit vigastust.

 

Kui Cardio Ballett natuke areneb, kui tulevad näiteks mingid raskused jalgadele, kas olete nõus proovida?

Kui sellest on vaja siis küll, aga ma arvan, et seda ei lähe vaja. Jevgeni on nii palju kogenud, et ta oskab keerata muudatusi niimodi, et sa isegi ei märka seda. Kui kevadel näiteks oli selline intensiiv 4-5 päeva järjest, siis oli tunne, et ta iga kord keeras juurde, et kunagi ei olnud sellist tunnet, et see oli vähe või lihtne. Ta oskab seda väga hästi keerata vastavalt sellele, kui kaugele sa oled jõudnud.

 

Ei,  selles mõttes et tulevad ju teised inimesed ka tunnile, et kas see tempo ei vähene?

Ei ei, sellest mõttes siin on hea et sa saad valida oma tempo ise. Mul on ka olnud selline tunne, et “oi, enam ei jõua”, aga siis tee väikse pausi ja alga järgmise asjaga edasi. Keegi ei käi piitsaga, siin on ainult vabad inimesed ja igaüks teeb nii palju, kui saab. Siin on ju 2 korda vanemaid inimesi olnud minu meelest, ja kõik on väga rahulolevatega näodega ära läinud. Nii et pole probleemi.

 

Kas Sa saad kirjeldada oma Cardio Balletti õpetajat?

Ta on ju professionaalne tantsija, kuidas ma kirjeldan teda?

 

No jah, saan aru. Aga kas soovitaksid Cardio balletti oma sõpradele, ja mida Sa võid neile öelda sellest?

Kindlasti soovitan. Võib olla inimesed kardavad seda teist sõna – balletti sõna, aga tegelikult rõhk on esimesel sõnal ja seda teist ei tule karta. Pigem on nagu selles asi.

 

Kas oled mingisuguseid kogemusi Cardio Balletti treeningutel saanud?

Jah, ikka on sellised asjad. Ja need tulevad kogu aeg. Jevgeni mõtleb kogu aeg midagi uut välja, mingisuguse väikse nõksu on muutnud, et ei saa kuidagi jääda “oi ma juba tean, see on lihtne”. Kui ta seda näeb, siis ta teeb natuke juurde, ja siis on tunne, et “oh nii, seda pole kordagi teinud”

 

On olemas hästi palju Inimesi, kes saavad tõelist naudingut Cardio Balletti tundidest. RMagination tantsustuudios on oma püsikliendid, kes ei lase ühtegi tantsutrenni vahele ja aeg-ajalt tulevad uued inimesed.

 

Cardio ballett on aktiivne treening, mis sobib inimestele igast soos ja vanuses. See hõlmab füüsilist koormust ja cardio balletti elemente, mis on suurepäraselt omavahel seotud. Cardio balletti treening toimub energilise muusikaga ja Jevgeni Grib ei anna oma õpilastele igavleda. Treeningu lõppus on tunda rahulolu tehtud töö pärast ja on uhke tunne, et see tund oli pühendatud oma tervisele.

 

 

Tule ja võtta osa Cardio Balletti trennis RMagination tantsustuudios!