Stiilid ja trennid

Tantsustuudios Rmagination me tõime kokku huvitavaid ja populaarseid tantsustiile. Praegu meie tantsustuudios Sa võid proovida 6 erinevaid stiile ja treeninguid. Hiljem nende hulka lisanduvad ka Hip-hop, Salsa, Lady styling, Stretching, Contemporary, Jazz-Funk ja muud stiilid, mis hakkavad toimuma hooajaliselt. Ole kannatlik, aga niikaua proovi ja naudi neid 6 stiile hubases Rmagination tantsustuudios. Meie toredad õpetajad ootavad Sind tundidesse. Tutvu tantsustiilidega siin!

Cardio Ballet

Neiu hantli ja kangaga käes spordisaalis ei avalda muljet? Ballett ja fitness koos? Ei või olla? Võib küll. Ja see on meie “Cardio Ballet”i tund.  Siin kohtusid klassikalise balleti liigutused ja teadmised inimese kehaehitusest, lihaste tööst. Meie professionaalsed õpetajad, kes teavad mõndagi, selgitavad sulle iga liigutuse vajadust ning valivad just seda taset, mis sobib sinu kehale! Kui hoolid oma figuurist, keha plastilisusest, sirgest seljast, ilusast kõnnakust ja lihaste toonusest, siis “Cardio Ballet”i grupitreening on sinu jaoks parim variant!

KLASSIKALISE BALLETI MASTER CLASS

Unikaalne võimalus – Eesti Rahvusballeti solist Evgeni Grib annab tunde meie stuudios. Registreeru tundi, kui tahad arendada oma tantsulist tehnikat nii klassikalises balletis kui ka kaasaegses tantsus.

Eelmine tantsukogemus on eeldatav.

10 in 1 Seltskonnatants

Seltskonnatantsule! Aeglane valss või cha-cha-cha, fokstrot või rumba? Pole probleemi! Meie toredate treenerite abil õpid neid kõike! Kas oled juba kogenud tantsija ja soovid rohkem praktikat? See on võimalik ka! Igas tunnis võetakse üks 10. stiilist ja õpitakse selle põhisamme või kombinatsioone.

Break Dancing

Breiktants või b-boying pärineb USA-st, kus seda hakkasid tantsima peamiselt puertoricolased ja mustanahalised 70-tel aastatel. See stiil oli eriti populaarne Kanada, Saksamaa, Prantsusmaa, Jaapani, Venemaa, Lõuna-Korea ja Suurbritannia tänavatel. See stiil nõuab tohutult füüsilist  jõudu tantsijalt. Selles stiilis leidub palju ainult sellele iseloomulike liigutusi nagu toprock, downrock, power moves ja freezes. Break´i tantsitakse peamiselt hip-hop´i, funk’i muusika ja ka breakbeat’i saatel. Meie stuudios on ainulaadne võimalus treenida kogenud tantsija ja koreograafi Supermihanizm käe all, kes on mitmekordne battle’ide võitja Eestis ja ka mujal maailmas.

Pilates

Pilates on kogu keha hõlmav treeningsüsteem, mille arendas 20. sajandi alguses välja Joseph PilatesPilatese meetod püüab arendada täiuslikku kontrolli keha üle. On olemas nii öelda kuus “pilatese põhimõtet”, mis on üleüldiselt tunnustatud pilatese järgijate seas. Need on: jõujaam (keha asetus), keskendumine, kontroll, täpsus, hingamine ja sujuvus. Tundi annab tuntud Kaisa Marran Pilates Studio koolitatud treener Evelyn. Meie juures annab ta matitreeningut. Pilatese matitreeningutel kasutatakse treeningvahendina oma keharaskust. Sellest treeningust algab kogu suure J. H. Pilatese poolt loodud treeningsüsteemi õppimine. Matitreeningus tehakse Pilatese loodud meetodi põhiharjutusi. Tundides lähtub õpetaja tunnis osalejate tasemest.

Modern Choreo

Modern, contemporary, lyrical hip-hop, jazz – neid kõike õpime ja tantsime “Modern Choreo” tundides. Meie andekas ja professionaalne tantsija ja õpetaja Maria Vam, kellel on suur kogemus nendes stiilides, aitab laiendada su tantsulise liikumise silmaringi ja täiendada tantsutehnika teadmisi. Omast kogemusest õpetab ta, kuidas tunda ennast enesekindlalt laval ja publiku ees. Maria aitab saada üle “lava hirmust” ja loomulikult pakuvad ta tunnid tohutut rõõmu ja kogemust.

Tere tulemast “Modern Choreo” tundidesse!

Vaata tunniplaani ja registreeru siin

Registreeru!