Our Blog

5 põhjust, miks käia Cardio Balletti trennis RMaginationi tantsustuudios

CardioBallet-5ReasonsToDoCardioBalletinRM

RMagination Dance Studio

 

Kaasaegne ja hubane RMagination tantsustuudio asub Tallinna kesklinnas. Meil on andekad ja kogenud õpetajad, avarad ja kaasaegsed saalid ja erinevad tantsustiilid. Peale seda, me oleme peaaegu ainus tantsustuudio Tallinnas, kus õpetatakse Cardio balletti. Kasu nendest spordi treeningutest saad lugeda siin.

Pakume sulle 5 põhjust, miks õppida Cardio balletti Tallinna RMagination tantsustuudios:

 

 

 

 

 

1. Eelnev kogemus pole vajalik

 

Meie tantsustuudio treeningu programm on koostatud nii, et iga osaleja saab korrata harjutusi treeneri järgi. Veel üks edemus on see, et meie instruktorid aitavad trennis igaüht, sõltumata tema tasemest.

 

Kõigepealt Sa soojendad ennast ja teed venitusharjutusi, edasi algavad ülesanded sugupuu juures ja ilma selleta, võimalik kaalude kasutamine. Peamine Cardio balletti eesmärk on tugevdada lihaseid, liigeseid kahjustamata.

 

Regulaarne füüsiline aktiivsus aitab hoida keha ja vaimu terveks. Cardio ballett parandab kehahoiakut ja tasakaalu, suurendab vastupidavust, lisab enesekindlust ja vähendab stressi.

 

2. Trenni viib läbi kogenud ja kvalifitseeritud õpetaja

Cardio Balletti treeningu Tallinna RMagination Tantsustuudios viib läbi professionaalne balletti tantsija Jevgeni Grib, kellel on laiad teadmised selles valdkonnas. Jevgeni on tuntud oma kaasakiskuva energiaga, kannatlikusega õpetamise ajal, vaid ka tingimatu usuga oma õpilaste võimetesse.

 

CardioBallet-5ReasonsToDoCardioBalletinRM

Jevgeni Grib

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Vanusepiirang puudub

 

Vanus ei ole oluline selleks, et osaleda Cardio balletti treeningus RM tantsustuudios. Kõik, mis on vaja – huvi ja soov õppida. Tänu regulaarsetele treeningutele, su keha muutub tervislikuks, tugevamaks ja sportlikkumaks, nagu tõelistel balletti artistidel.

 

4. Mugav registreerimisvorm

 

Selleks, et registreerida Cardio balletti trenni, ei ole vaja helistada või tulla RM tantsustuudiosse. Meie kodulehel on mugav ja lihtne registreerimisvorm. Vali sobiv aeg, registreeri ja tule Cardio Balletti trenni!

 

5. Soe ja meeldiv atmosfäär

 

CardioBallet-5ReasonsToDoCardioBalletinRM

Cardio Ballet class.

CardioBallet-5ReasonsToDoCardioBalletinRM

RMagination Dance Studio

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RMagination Tantsustuudio püüab luua turvalise ja sõbralikku atmosfääri, kus õpilased saavad õppida hea meelega ja parandada oma tantsu oskusi. Meie stuudio on uus, seal on mugavad ja puhtad dušid ja ruumikad kapid.

 

RMagination Tantsustuudio asub Tallinnas, Veerenni tänaval 29/1-5. Meil on ka tasuta parkimiskohad stuudio ees. Stuudiosse saab tulla ka ühistranspordiga, meie juurde käivad bussid number 16, 3, 28, 39 ja 73.

 

RMagination Tantsustuudio korraldab aeg-ajalt tantsu üritusi, seminare ja kohtumisi, kus kõik soovijad võivad osaleda ja veeta lõbusalt aega koos kohalike ja välismaalsete tantsijatega. Jälgi meie Facebooki lehe ja ole alati kursis tulevaste sündmustega.

 

Cardio Balletti treening Tallinna RMagination tantsustuudios võib olla su esimene samm tervise ja sportlikku eluviisi vastu. Tule ja liitu meie tantsu perega!