Our Blog

Cardio Balletti kasu tervisele

CardioBallet-HealthBenefits

5 Health Benefits of Cardio Ballet

 

 

 

 

Kõik sporditreeningud on kasulikud tervisele. Aktiivne tegevus aitab vabaneda liigsest kehakaalust, muuta keha reljeefseks ja tugevaks, ja parandada enesetunnet.

 

Cardio Balletti harjutused annavad hea võimaluse parandada tervist ja figuuri. Siin on viis põhjust, miks on vaja proovida just seda trenni:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Cardio Balletti treening teeb Sind tugevamaks

 

Vaatamata sellele, et see treening sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele, see ei ole nii lihtne. Ülesanned tugipuu juures ja põrandaharjutused on keerulisemad kui esialgu tundub! Aga treening on alati korraldatud nii, et igaüks võiks harjutusi meeles pidada ja korrata.

 

Juba mõnede tundide pärast sa paned tähele, et su keha muutub tugevamaks. Cardio Ballettis tavaliselt kasutatakse väikesed, korduvad liigutused. Võib juhtuda, et õpetaja pakub sulle trenniks väiksed hantlid või kaalud, mis lisavad kerget vastupanu.

 

CardioBallet-HealthBenefits

Position from Cardio Ballet

 

 

 

 

2. Sa kasutad kõiki keha lihaseid Cardio Baletti tunnis

 

See on tõsi: Cardio Balletti harjutused võimaldavad töötada läbi kõiki keha lihaseid, alates väikestest jalalihastest ja lõpetades suurte selja lihastega. Sa saad teha harjutusi puusadele, jalgadele, kätele, Pikendada lihaseid siseselt ja teha keha ilusamaks.

 

 

 

 

 

 

 

3. Cardio Ballett parandab kehahoiakut ning tugevdab kere keskosa lihaseid

 

Sul on võimalik muutuda paindlikumaks ja enesekindlamaks ning vabaneda väiksest seljavalust. Venitades selja lihaseid, Sa tugevdad neid ja teed neid elastsemaks. Sooritades erinevate lihasgrupide harjutusi, Sa paned tööle ka kere keskosa lihaseid. Tugev kere keskosa aitab säilitada ilusat kehahoiakut.

 

4. Cardio ballett aitab tugevdada vaimu ja keha seose

 

Väikesed, isomeetrilised harjutused aitavad parandada lihaste mälu, mis on äärmiselt oluline. Keha ja vaimu seos aitab aktiveerida vähe kasutatavaid väljaspool trenni lihased, mis on vajalikud selleks, et täita igapäevaseid ülesandeid. Seetõttu võib kindlalt öelda, et Cardio Balletti tunnid on kasulikud mitte ainult kehale, vaid ka vaimule.

 

CardioBallet-HealthBenefits3

Cardio Ballet Classes

 

 

 

 

5. Cardio ballett aitab Teid kiiremini vormi saada

 

Trennis tehakse cardio harjutusi, mis mõjub hästi südamele. Lisaks sellele cardio Ballett aitab põletada kaloreid ja vabaneda liigsest kehakaalust. Ühendades hea toitumise ja tervislikku eluviisi, Su keha varsti muutub sportlikumaks!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cardio ballet erineb teistest aktiivsetest treeningutest, mis on korraldatud stuudiotes või jõusaalides. See on midagi enamat: põnev ja ebatavaline. Tule RMagination tantsustuudiosse Cardio Balletti tunnile, mida viib läbi Jevgeni Grib. Hea tuju ja positiivsed emotsioonid on garanteeritud!