Our Blog

Esimene Break battle RMagination tantsustuudios

21 mai RMagination tantsustuudios oli korraldatud esimene Break battle, mis ühendas nii algajaid kui ka kogenud tantsijaid. Tantsijad võistesid üksteistega ja näitasid oma oskusi ja tantsu tehnikat. Õige atmosfäär oli loodud DJ Rockid’ega, aga Bboy Supermihanizm oli selle sündmuse žürii. Osalejate sugulased ja sõbrad toetasid neid ning sisendasid kindlustunnet.

 

Osalejad võistlesid kahes kategoorias – professionaalid ka algajad. Kõige andekamaid tantsijad said meeldivaid auhindu autasustamise tseremoonial.

 

Kõige väiksemad osalejad avasid ürituse ja näitasid oma oskusi. Esinejate hulgas olid nii tüdrukud kui ka poisid.

 

Algusel oli eelvoor, kus võtsid osa b-boy Zveroboi ja Danik, b-boy Mister ja b-girl Karina, b-girl Lisa ja b-boy David, b-boy Mikk ja b-girl Free, b-boy Mattis ja b-boy Sergei ja paljud teised. Need, kes läksid edasi, suutsid võtta osa teises raundis ja võida auhinda.

 

Osalejad on näidanud alumise ja ülemise breiki elemente, laine ja freeze elemente. Atmosfäär tantsupõrandal oli väga sõbralik ja rõõmsameelne, mis andis suurepärasele meeleolu kõikidele osalejatele.

 

Tulemused olid järgmised: Nixter sai esimese koha algajate vahel, teine koht läks osalejale Iceberg. Kirill Sharõi oli esimene nominatsioonis “professionaalid”, teine koht läks Dimale Tipsi Ivanovile. Kõik osalejad said diplome konkursi osalemise eest.

 

Kõik kes armastavad aktiivset puhkust, erinevaid etendusi ja tantsustiile on teretulnud võtma osa suurtes Breakdance festivalis, mis toimub august 2017. Ürituse korraldaja on RMagination tantsustuudio.