Our Blog

Kizomba Öö. JD Deceus RM tantsustuudios.

JD Deceus ja Chrissi

 

Enneolematu ja põnev Kizomba sündmus Tallinnas: RMagination kutsub kuulsa koreograafi, Kizomba ja Urban Kizomba artisti JD Deceus! Ta annab kolm unustamatu meistriklassi 15. juulil RMagination tantsustuudios.

 

JD Deceus elab Saksamaal, kuid sageli reisib ümber maailma külalisõpetajana ja annab meistriklasse oma ilusa partneri Chrissi’ga. Nad tulevad Eestisse ja Baltikumi esmakordselt! JD ja Chrissi viivad läbi 3 erinevat meistriklassi, kus koguvad kokku kuumad portugali muusika rütmid ja sensuaalsed traditsioonilise Angola Semba tantsu liikumised.

 

Pärast meistriklasse toimub kuum Kizomba Pidu!

 

 

JD Deceus on pärit Strasbourgist, Prantsusmaalt. Oma lapsepõlves ta avastas oma huvi hip-hopi vastu ja õppis erinevaid tantsustiile, nagu breaktants, House jne. Ta asutas oma hip-hop-tantsu-rühmi, millega ta oli reisinud üle kogu Prantsusmaa ja osalenud erinevatel tantsu-võistlustel, nagu URBANKIZ COMPETITION FRANCE 2017, Frankfurt Festival 2017, GB Kizomba Competition, ja Arizona Dance Addiction.

 

JD Deceus sai pronksmedali Euroopa meistrivõistlustel Prantsusmaal kategoorias “hip-hop koreograafia”.

 

 

Pärast seda ta alustas tööd nagu koreograaf ja tegi koostööd paljude prantsuse ja rahvusvaheliste artistidega ja lavastas ka mõned videoklipid.

 

JD Deceus on kirglik Kizomba õpetaja enam kui kaks aastat. Ta suutis ühendada hip-hopi ja Kizomba liikumisi ja lõi oma rütmilise ja muusikalise ‘JD Stiili”.

 

Tule RMagination tantsustuudiosse 15. juulil ja võta osa selles tõesti kuumas ürituses!

 

Registreeru ja saad osta allahinnatud pääse kuni juuni lõpuni!