Our Blog

RMagination Dance Studio tantsijad võtsid osa “Kalamaja päevade” festivalist

Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas iga-aastane festival “Kalamaja päevad”. Soe ja päikesepaisteline ilm kogunes palju rahvast, aga mitmekesine programm pakkus võimalust igale külalisele leida endale sobivat meelelahutust.

 

Üritusel olid avatud palju tänava kohvikud, toimusid sportlikud võistlused ja konkursid, mängis elav muusika ja oli ka võimalik osaleda erinevatel üritustel.

 

Meie breik tantsijate meeskond võttis sel aastal ka osa “Kalamaja päevadel”. Laupäeval toimus eeskujulik esinemine, kus tantsijad näitasid oma oskusi ja tantsu tehnikat. Alumise ja ülemise breiki elemendid, keerulised akrobaatilised trikkid ja liigutused laadisid rahvast energiaga ning positiivse meeleoluga.

 

Lastel oli ka võimalus esineda meisterklassil. Meie tantsijad näitasid mõned tantsu liigutusi ning aitasid väärtuslikud nõuanded. Kõik huvilised on kutsunud võtta osa suvelaagris “Rainbow Arts”, mis toimub juuni lõpus Tallinnas, RMaginationi tantsustuudios. Laagris on kolm vahetust, mille käigus lapsed saavad tutvuda erinevate kultuuridega, õpetada tantsu, muusika ja maali. Rohkem infot suvelaagri kohta saab leida leheküljel https://www.facebook.com/events/823238214496104/

 

Kõik kes on huvitatud hip-hop kultuurist ja breik tantsust ootame kursustele, mis toimuvad korrapäraselt RMagination tantsustuudios. Leheküljel https://rmagination.frontdeskhq.com/membership_products/390881 saab registreerida proovitreeningule ning saada rohkem infot.