3. Juunil Rmagination tantsustuudio käis World of Dance Lithuania Quailfications 2017 üritusel.

See on rahvusvaheline üritus, mis sai alguse Ameerika Ühendriikides 2008. Aastal ja tänavu üritused nimega World Of Dance käivad rohkem, kui 25 riigis ja nende arv suureneb iga aastaga.

 

Ürituse eesmärk on populariseerida tantsukultuuri riigi siseselt ja ümber maailme. Ürituse ehitus on niisugune, et ümber maailma käivad kvalifikatsiooni võistlused, kus võistlevad üksiktantsijad, duetid, triod, kollektiivid, ja kõige paremad saavad osaleda finaalis, mis käib Los Angeles’is, USA-s. Enamus esinejaid esindavad tänavastiile: Hip-Hop, Breiktants, Vogue jane, aga on alati ka teiste stiilide esindajaid. Mis on kõige tähtsam – züriiliikmed on maailma kuulsadmeelelahutus produtsendid, koreograafid, tantsijad, korraldajad, kelle hinnang on tantsijatele ülitähtis, ja kes võib olla saavad anda tantsijatele ka võimalust osaleda välismaaprojektides.

 

World Of Dance oli esindatud Leedus Baltimaade riikides esimest korda ja sinna tulid tantsijad mitte ainult Leedust, Lätist ja Eestist, aga ka teistest Euroopa riikidest.

 

Rmagination tantsustuudio sai seal endale palju sõpru nii tantsijate, kui ka tantsumaailmas kuulsate produtsentide, korraldajate ja koreograafide näol.

 

Meie Rmagination tantsustuudios töötame selle kallal, et järgmisel World Of Dance üritusel Baltikumis me esindame oma stuudiot paljudes kategooriates ja te saate sellest kindlasti teada ja näha.

 

Suured tänud Vahur Agar’ile, kes oli selle ürituse üks juhidest ja tõi rõõmu kõikidele All Styles Battle osalejatele. Suur tänu Julia Green’ile, kelle abil see üritus sai tehtud. Ja kindlasti kõik vaatajad ja osalejad mäletavad vahva Vahur Agari ja Helena Hanni tantsu, mida nad esindasid publikule ürituse lõpptseremoonia ajal.

 

Soovime World Of Dance üritusele edu ja veelgi rohkem tantsijaid igal üritusel.